تاپینگ پیتزا و ساندویچ

Posted on: تیر 20, 1396 Posted by: Joker Comments: ۰

تاپینگ پیتزا و ساندویچ

معرفی دستگاه تاپینگ پیتزا و ساندویچ

  دستگاه تاپینگ پیتزا و ساندویچ یکی از پرکابردترین تجهیزات فست فودها، تاپینگ پیتزا و ساندویچ است. سرعت تفکیک ، دسته بندی و آماده سازی مواد اولیه با داشتن این محصول بالاتر می رود. تاپینگ پیتزا و ساندویچ را در چند نوع کشودار تمام استیل ، تک درب تمام استیل ، دو درب تمام استیل تولید می کند. تاپینگ پیتزا و ساندویچ جهت تهیه و درست کردن پیتزا طراحی و تولید می گردد که دارای میز کار ، یخچال صنعتی خوابیده ، ظروف مواد پیتزا و ساندویچ می باشد که فشار سرما به ظرف ها هم برای حفظ و نگهداری مواد اولیه رسانده می شود.

ویژگی و مزایای دستگاه تاپینگ پیتزا و ساندویچ تاپینگ پیتزا و ساندویچ

این دستگاه دارای یک میز رویه، یک یا دو درب مخصوص نگهداری از مواد اولیه و لگن های کوچک برای دسته بندی مخلفات ساندویچ و پیتزا است. بخش زیرین این محصول، به صورت یخچالی است و در تاپینگ پیتزا و ساندویچ کشودار تا سرما با سیستم سرکوله ایجاد می گردد مشخصات فنی دستگاه تاپینگ پیتزا و ساندویچ - اسکلت دستگاه ساخته شده از قوطی فولادی - بدنه دستگاه تماماً ساخته شده از ورق استنلس استیل ۰/۸ خشدار - عایق شده بوسیله پلاستوفوم فشرده دارای قابلیت تزریق فوم به درخواست مشتری - سیستم انتقال سرما در تاپینگ مدل کشودار به صورت سیستم سرکوله که در یک پک طراحی شده صورت می پذیرد - قسمت پائین دستگاه به عنوان یخچال و دارای ۲ طبقه مجزا به جهت نگهداری مواد غذایی - دارای ترموستات نمایشگر دما و قابل تنظیم با ۸ درجه سانتیگراد تلورانس - قابل طراحی و تولید در ابعاد استاندارد و سفارشی مطابق درخواست مشتری است.

ابعاد و انواع دستگاه ها تاپینگ

این دستگاه دارای چند نوع است که نوع اول آن بدون لگن بن ماری به ابعاد۱۲۰*۸۰*۸۵ دارای ظرفبت ۶ عدد بن ماری۳/۱ تاپینگ بدون لگن بن ماری به ابعاد۱۵۰*۸۰*۸۵ دارای ظرفبت ۸ عدد بن ماری۳/۱ تاپینگ بدون لگن بن ماری به ابعاد۱۹۰*۸۰*۸۵ دارای ظرفبت ۱۰ عدد بن ماری۳/۱ ضمانت و خدمات پس از فروش تاپینگ پیتزا و ساندویچ یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش

دستگاه همبرگر زن دستی
برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
کیفیت بالا
۱ سال گارانتی
۱۰ سال خدمات پس از فروش
نصب رایگان
آموزش در محل (رایگان)