کباب ترکی ایستاده

Posted on: تیر 21, 1396 Posted by: Joker Comments: ۰

کباب ترکی ایستاده

دستگاه کباب ترکی ایستاده (دونر)

این دستگاه مانند دستگاه کباب ترکی رومیزی برای رستوران ها و فست فود ها مناسب است با این تفاوت که دیگر نیازی نیست مانند کباب ترکی رومیزی حتما روی میز یا سطح بلندی قرار بگیرد چرا که این خود ایستاده است و بایستی جای مشخصی برای آن تعیین گردد. لازم به ذکر است که این دستگاه را در فست فود و رستوران های زیادی یافت می شود.

سیخ دستگاه کباب ترکی ایستاده به ارتفاع ۹۰ سانتی متر می باشد. این دستگاه دارای هفت شعله سرامیکی متحرک است و روغن های اضافی موجود در این دستگاه را می توان از طریق یک سینی که در زیر دستگاه قرار دارد تخلیه کرد و در صورتی که برق قطع شود باز هم قابلیت چرخش سیخ در آن وجود دارد.

این دستگاه توسط روماک ماشین در سه مدل تولید شده است که توان پخت آن بین ۵۰ تا ۹۰ کیلوگرم کباب ترکی است و از مشخصات فنی این دستگاه (کباب ترکی ایستاده) می توان به ارتفاع ۱۱۰ متری آن، یا استیلی بودن جنس آن با ضخامت ۰/۸ میلیمتر و همچنین می توان به شعله های سرامیکی آن به منظور تنظیم فاصله شعله جهت پخت بهتر کباب ترکی اشاره کرد.

دستگاه کباب ترکی ایستاده دارای توان جابجایی ۵۰-۹۰ کیلوگرم و ۲٫۵ دور در دقیقه است و توان برق آن تک فاز ۲۲۰ ولت است که هر یک از شعله ها را می توان به صورت مجزا کم و زیاد کرد.

ویژگی های دستگاه کباب ترکی ایستاده در جدول زیر آمده است. در صورتی که هرگونه سوالی در مورد کباب ترکی ایستاده و البته سایر محصولات برای شما پیش آمد، راحت باشید و می توانید با کارشناسان ما از طریق تلفن و تلگرام تماس حاصل فرمایید.

دستگاه کباب ترکی ایستاده
برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
کیفیت بالا
۱ سال گارانتی
۱۰ سال خدمات پس از فروش
نصب رایگان
آموزش در محل (رایگان)