دستگاه کباب ترکی رومیزی

Posted on: تیر 21, 1396 Posted by: Joker Comments: ۰

دستگاه کباب ترکی رومیزی

دستگاه کباب ترکی یا دستگاه دونر رومیزی

دستگاه کباب ترکی مخصوص پخت انواع کباب ترکی در فضای کوچک است. ریشه کلمه دونر کباب از زبان ترکی است و دونر در این زبان، به معنای چرخان و چرخنده است. از آن جا که گوشت و مرغ توسط یک میله عمودی گردان در میانه دستگاه پخته می‌شوند، به آن دونر کباب می گویند. در دستگاه کباب ترکی رومیزی دیگر قفسه ای در زیر دستگاه وجود ندارد و برای استفاده از آن، حتماٌ باید روی میز یا یک سطح بلند قرار بگیرند. سیخ به ارتفاع ۹۰ سانتی متر و هفت شعله سرامیکی متحرک، در این دستگاه ایجاد شده است. روغن مازاد آن را می توان از طریق یک سینی در زیر دستگاه تخلیه کرد. دستگاه کباب ترکی رومیزی با گاز شهری و کپسولی کار می کند و قابلیت چرخش سیخ در صورت عدم وجود برق وجود دارد. دستگاه کباب ترکی رومیزی در سه مدل و با توان پخت های ۵۰ و ۹۰ کیلوگرم کباب ترکی تولید شده است.

مشخصات فنی دستگاه کباب ترکی

ابعاد دستگاه: ۸۰*۶۰ در ارتفاع ۱۱۰ سانتی متر - بدنه دستگاه تماماً از استنلس استیل خشدار به ضخامت ۰/۸ میلی متر - دارای هفت عدد شعله سرامیکی متحرک به منظور تنظیم فاصله شعله و سیخ جهت پخت بهتر - سیخ استیل به قطر ۱۸ میلی متر - دارای موتور با توان جابجایی ۵۰ و ۹۰ کیلوگرم و ۲/۵ دور در دقیقه ، تک فاز ۲۲۰ ولت - دارای ولوم مجزا برای هر قسمت به منظور تنظیم بهتر دمای پخت - دارای سینی تخلیه روغن مازاد - قابلیت استفاده با گاز شهری و کپسولی - قابلیت چرخاندن سیخ در صورت عدم وجود برق - دارای ریل به جهت مهار فریم شعله ها و تعیین فاصله مناسب با سیخ - قابل طراحی و تولید در ابعاد استاندارد و سفارشی متناسب با نیاز مشتری.

کلمات کلیدی: دستگاه کباب ترکی , تجهیزات آشپزخانه صنعتی, تجهیزات رستوران, تجهیزات فست فود, خرید دستگاه کباب ترکی, دستگاه تهیه کباب ترکی دنر, دستگاه دونر کباب,  دستگاه کباب ترکی رومیزی, راه اندازی فست فود

دستگاه کباب ترکی رومیزی
برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید
کیفیت بالا
۱ سال گارانتی
۱۰ سال خدمات پس از فروش
نصب رایگان
آموزش در محل (رایگان)